Garaże blaszane Małopolska, Śląsk i cała Polska

Koszyk:
0,00
Home › Bramy uchylne

Bramy uchylne

FUNKCJONALNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO


 
Ościeżnica wykonana z kształtowników ocynkowanych zamkniętych, próg z kształtownika półzamkniętego. Skrzydło bramy: górny, środkowy oraz dolny stabilne konstrukcyjnie dostosowane do występujących obciążeń .
Poszycie: blacha stalowa ocynkowana grubość 0,5 mm, powlekana poliestrem w kolorze z palety RAL 15 kolorów układ pionowy, trapez T-10. Wszystkie metalowe podzespoły konstrukcyjne ocynkowane i skręcane, wmontowany mechanizm zatrzaskowy skrzydła bramy po obu stronach .
Brama recznie otwierana aczkolwiek płynność pracy skrzydła wynika z zastosowania odpowiednio dobranego zespołu sprężyn naciągowych z obu stron. Zamek z wkładką na kluczyk . Brama jest wyposażona w zestaw montażowy . Istnieję mozliwość zastosowania napędu .
 
 
 
Płynny, jednostajny ruch skrzydła zapewniają samonastawne rolki, a za lekość zamykania i otwierania odpowiadają idealnie dobrane spręnżyny. Są one zabudowane co zapewnia bezpieczenstwo dla Twojej rodziny.
 
Istnieje możliwość ocieplenia i uszczelnienia bramy (od wewnątrz panele PCV, w środku styropian o grubości 20 mm, uszczelki gumowe) co zapewnia lepszą izolację termiczną i w znacznym stopniu obniża koszty ogrzewania.
 
 
 
 
Dostępne kolory bram: